| Katalógus >Illatszerek >EDP |
| Vonalkód | IT8234 5414666010559 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 30 |
| Leírás (magyar) | Fémdobozos 50ml-es EDP parfüm. |
| Terméknév (angol) | 2kool Perfume (EDP 50ml) *Spring Break* |
| Terméknév (magyar) | 2kool Perfume (EDP 50ml) *Spring Break* |
| Terméknév | 2kool Perfume (EDP 50ml) *Spring Break* (IT8234) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8234/Parfüm, illatszer/EDP (Eau de Perfume)/2kool_Perfume_%28EDP_50ml%29_%2ASpring_Break%2A |